HOBBITOWA PRZYGODA

Gdzie możesz spędzić swoje urodziny?

Jeżeli jesteś wielbicielem Władcy Pierścieni, wiesz jak wyglądają Hobbici, co potrafi Gandalf albo jeżeli po prostu chciałbyś przeżyć fajną przygodę ze swoimi gośćmi, ten pomysł na przyjęcie urodzinowe z pewnością Ci się spodoba . Zaproś swoich przyjaciół i zamień się wraz z nimi w Drużynę Pierścienia, a my oczywiście zadbamy o doskonałą zabawę w Śródziemiu

A co?

A co, jeżeli już na samym początku powitany przez Gandalfa, wraz ze swoimi gośćmi uformujesz Drużynę Pierścienia i jako honorowy Hobbit przeniesiesz się wraz z resztą do Śródziemia?

Może wraz z przyjaciółmi nauczysz się alfabetu Tengwar, którym posługiwały się Elfy, albo przechytrzysz złe, ale za to zwinne i szybkie Nazgule? A może najbardziej spodoba ci się Hobbitowy tor przeszkód, wymagać on będzie od wszystkich nie lada sprytu…

A może wolałbyś udać się wraz z Drużyną Pierścienia na poszukiwanie fragmentów mapy Śródziemia? Z pewnością wiesz dokąd ona może cię doprowadzić… Ciekawe jaka jej część tym razem zostanie ukryta w labiryncie? Wszyscy będą mogli się o tym przekonać, czas stoczyć walkę z Orkami :) A może podczas gry uda ci się odnaleźć także fragment pierścienia? W końcu trzeba go przecież zniszczyć!!! Zatem  Gandalfie, Hobbici, Elfy i inne dobre istoty – do roboty!!!

To nie koniec emocji i atrakcji, chciałbyś się dowiedzieć co może ochronić Drużynę przed złymi mocami Saurona?  Póki co to tajemnica, ale możesz być pewien, ze czeka cię miłe zaskoczenie :) Zatem Jubilacie odważnie ruszaj do przodu, niezapomniana Hobbitowa przygoda czeka.

A co jeszcze?

Jak na prawdziwego Hobbita przystało, na pewno masz mnóstwo innych,  ciekawych pomysłów.  Możesz nam o nich opowiedzieć. Urzeczywistnianie marzeń dziecięcych sprawia nam dużo radości. Postaramy się spełnić i Twoje.

A z kim?

Drużyna Pierścienia, mimo iż składała się z samych odważnych i rozważnych bohaterów, potrzebuje przewodnika Gandalfa, w którego rolę wcieli się tym razem animator. Zadba on o Wasze bezpieczeństwo w laserowym labiryncie oraz podczas wszystkich konkursów i zabaw. Jak każdy prawdziwy czarodziej – Gandalf dba o spokój w Śródziemiu, więc możesz liczyć na jego pomysły i dobre rady. Będzie on Wam towarzyszył przez cały czas i zapewne zaskoczy wszystkich wieloma ciekawymi, tajemniczymi opowiastkami.

A co z niespodzianką?

O to się nie martw, będzie ich pod dostatkiem. Ale jedna wyjątkowa… Zabierz z domu obuwie sportowe, powiedz gościom, żeby zrobili to samo. Reszty dowiesz się na miejscu…  A czy spodoba Ci się nasz niezwykły pomysł?  Zapamiętasz go na długo – gwarantujemy!!!

Ciekawość  nie daje Ci spokoju? Zajrzyj tutaj

A kiedy?

Może w piątek, w sobotę, albo w niedzielę? Wybierz dowolny dzień, godzinę, zaproś przyjaciół i baw się dobrze!

A ile mam czasu?

Na tyle dużo by nacieszyć się wszystkimi atrakcjami. Czy wystarczą ci dwie i pół godziny? To mnóstwo czasu! Zdążysz zrobić tyle, że na więcej i tak sił by Ci nie starczyło!

A co z tortem?

Tort i świeczki będą na pewno! Prezenty pewnie też… W Twojej własnej, oddzielnej sali urodzinowej przygotujemy dla Was specjalny poczęstunek. Znajdziecie na stole mnóstwo smakołyków .

Jak będzie?

TWOJE URODZINY TO DZIEŃ WYJĄTKOWY,

OTWOREM STOI ZAMIENIONY W ŚRÓDZIEMIE –  LABIRYNT LASEROWY.

KTO DZIŚ ALFABET POZNA ELFÓW, CO Z ŁUKU CELNIE STRZELAJĄ,

RAZEM DZIELNE HOBBITY, ZŁE MOCE SAURONA WNET POKONAJĄ!

PO MAPY ŚLADZIE RUSZY DZIŚ ODWAŻNA DRUŻYNA PIERŚCIENIA,

ZŁOTĄ OBRĘCZ TRZEBA ZNISZCZYĆ, NIECH ŚWIAT NA LEPSZE SIĘ ZMIENIA!

FAMILIJNI CI ŻYCZĄ UŚMIECHU NA TWARZY,

NIECH SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKO, CO CI SIĘ ZAMARZY.